Wiesław Rymiszewski

Tel.:  +48 22 290 22 88

Wiesław Rymiszewski

Radca Prawny ,Partner w Kancelarii

Praktyk w zakresie transakcji na rynku nieruchomości, w szczególności takich jak nabycie portfeli nieruchomości, inwestycje mieszkaniowe i biurowe (nabywanie gruntów, proces inwestycyjny, komercjalizacja), negocjowanie umów najmu (biura, magazyny, itp.).

 

Wiesław posiada bogate doświadczenie w zakresie spraw związanych z prawnymi aspektami urbanistyki i zagospodarowania przestrzennego oraz postępowaniami administracyjnymi związanymi z procesem inwestycyjnym. Przeprowadził także wiele audytów prawnych due diligence nieruchomości oraz sporządzał opinie prawne dla celów zarówno nabywania, jak i finansowania nieruchomości.

Wiesław w swojej karierze zawodowej obsługiwał kilkadziesiąt podmiotów, m.in. Investment Łódzki S.A.,  Urząd Miasta i Gminy Stryków, Teatr Nowy w Łodzi, Urząd Miejski w Głownie, Kancelaria Windykacyjna Z.B.A.R., Biel Trading Company BTC  Sp. z o.o. Bielsko – Biała, Ctm Polonia Sp. z o.o. w Głownie, Bank Spółdzielczy w Głownie, Polfa - Łódź S.A., Grupa Capital Park Warszawa, Solid Security Sp. z o. o. Warszawa, HFT Brokers Dom Maklerski S.A. Warszawa.

Posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie w Łodzi. Ukończył aplikację radcowską i został wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi.