Katarzyna Makuch

Tel.: +48 511 003 010

k.makuch@dap-kancelaria.pl

Katarzyna Makuch

New Business Manager

Katarzyna posiada doświadczenie w sprzedaży telefonicznej jak i bezpośredniej przez dwadzieścia lat była związana z rynkiem  medycznym i farmaceutycznym, cały czas pogłębiając swoją wiedze zarówno w promowaniu produktów oraz pozyskiwaniu klientów. W Latach 2005-2008 brała udział w kilku projektach takich jak zmiana systemu operacyjnego jako kluczowy użytkownik koordynowała oraz prowadziła dokumentacje związaną z implementacją systemu. Aktywnie uczestniczyła w zadaniach związanych ze zmianami organizacyjnymi Firmy (połączenie ORFE S.A. i ACP PHARMA) analizując wspólne obszary działania (klientów, marketing, warunkami sprzedaży oraz rozliczenia z dostawcami).

Od 2010 roku związana była z branżą szkoleniowo- wydawniczą współpracując z takimi firmami jak ALAMO EXECUTIVE TRAINING & HR CONSULTING, ICAN sp. z o. o.  Sp. k. wyd. magazynu „Harvard Business Review Polska”. W ramach współpracy aktywnie uczestniczyła w promocji oferowanych produktów. W celu ujednolicenia procesów w nowo powstającym dziale DSF opracowała oraz wdrożyła procedury związane z takimi obszarami jak sprzedaż, rozliczenia oraz windykacja.

Katarzyna  ukończyła studia w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im Bogdana Jańskiego w Warszawie na kierunku: Zarządzanie i Marketing, specjalizacja: Zarządzanie Organizacjami.