Jeśli liczysz na wsparcie ekspertów, którzy pomogą Ci wyjść z trudnej sytuacji finansowej – trafiłeś pod właściwy adres.

Stanowimy zespół prawników, których specjalizacja obejmuje szeroko pojętą pomoc podmiotom zadłużonym. Wspieramy zarówno przedsiębiorców, jak i osoby fizyczne. Opracowujemy plany wyjścia z długów, reprezentujemy Klientów przed sądami oraz w relacjach z kontrahentami. Zapewniamy kompleksową opiekę prawną, której celem jest zoptymalizowanie skutków sytuacji kryzysowej, a w dalszej perspektywie – uwolnienie się od długów.

Wyjście z długów – dobór strategii

Posiadanie zadłużenia utrudnia funkcjonowanie bez względu na to, czy dotyczy firmy, czy osoby prywatnej.

W systemie prawnym przewidziano szereg rozwiązań umożliwiających wyjście z długów, bez konieczności ich całkowitej spłaty. W większości sytuacji nikt nie powinien być zmuszany do życia z długami przez długie lata, zwłaszcza gdy do ich powstania doprowadziły okoliczności obiektywne.

Aby skorzystać z możliwości, jakie prawo daje osobom zadłużonym, potrzebna jest odpowiednia i przemyślana strategia. Działania niepoparte wiedzą niejednokrotnie mogą prowadzić do dodatkowych, negatywnych konsekwencji.

Dlatego przed podjęciem kroków na drodze do wyjścia z długów tak ważne jest uzyskanie doradztwa profesjonalistów – prawników specjalizujących się w procedurze oddłużania. Pozwala to na uniknięcie błędów i usprawnienie poszczególnych etapów tego procesu.