Pomoc frankowiczom

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z analizy umowy kredytu we frankach.

 

Od wielu lat pomagamy frankowiczom

Pozyskujemy całość niezbędnej dokumentacji dotyczącej sprawy

Potrafimy realnie ocenić indywidualną sytuację klienta

Sprawdź jakie masz szanse na wygraną

Wypełnij formularz

Skontaktujemy się z Tobą

 • Drop files here or

  Nasz kanał - "W Garniturach dla Frankowiczów"

  kredyty we frankach, ustawa frankowa, pomoc Frankowiczom, Rzecznik Finansowy? – cała prawda o sytuacji prawnej i faktycznej Frankowiczów oraz o tym jak podważyć umowę o kredyt we frankach

  Zaciągnąłeś kredyt w jednym z poniższych banków?

  A może spłacasz kredyt zaciągnięty w innym banku? Wyślij do nas swoją umowę kredytową w celu przeprowadzenia bezpłatnej analizy! kliknij, aby dowiedzieć się więcej

  Co możesz zyskać na współpracy z nami?

  Redukcję zadłużenia względem banku nawet o 100%

  Obniżenie raty kredytu nawet o 60%

  Uwolnienie się od ryzyka walutowego

  O nas

  DAP Kancelaria Prawna została założona jako kancelaria butikowa, świadcząca wyspecjalizowane usługi prawne o najwyższej jakości. Podstawowa specjalizacja Kancelarii obejmuje skomplikowane procesy cywilne, w szczególności przeciwko instytucjom finansowym oraz podmiotom uczestniczącym w procesie dewelopersko-budowlanym.

   Podstawowym celem działania Kancelarii pozostaje dbanie o dobro Klientów poprzez zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej, uwzględniającej indywidualne potrzeby oraz uwarunkowania otoczenia, w którym funkcjonują.

  Misją przyświecającą zakładaniu DAP Kancelarii Prawnej było połączenie wizji stworzenia nowoczesnej kancelarii prawnej odpowiadającej międzynarodowym standardom z indywidualnym podejściem do każdej sprawy naszych Klientów charakteryzującym się położeniem szczególnej uwagi na właściwe zrozumienie Ich potrzeb i zaoferowanie Im usług najwyższej jakości.

  Cechą charakterystyczną DAP Kancelarii Prawnej jest zerwanie z funkcjonującym na rynku usług prawniczych schematycznym podejściem do prowadzenia spraw Klientów oraz traktowanie każdej sprawy Klienta jako sprawy własnej Kancelarii. Każda sprawa naszego Klienta jest naszą sprawą, każdy Jego problem naszym problemem. Z tych względów kreatywność, zaufanie i niezawodność podczas świadczenia usług przez DAP Kancelarię Prawną to fundamenty, na których opieramy naszą renomę.

  Nasi prawnicy specjalizują się w pomocy frankowiczom.

  Zadzwoń: +48 22 290 22 88 lub wypełnij formularz kontaktowy.