Nasza kancelaria

Nasz misja

Doświadczenie i profesjonalizm

O nas dap kancelaria

DAP Kancelaria Prawna została założona jako kancelaria butikowa, świadcząca wyspecjalizowane usługi prawne o najwyższej jakości. Podstawowa specjalizacja Kancelarii obejmuje szeroko rozumiane procesy cywilne, w szczególności przeciwko instytucjom finansowym oraz podmiotom uczestniczącym w procesie dewelopersko-budowlanym. Naszym podstawowym celem  pozostaje dbanie o dobro Klientów poprzez zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej, uwzględniającej indywidualne potrzeby oraz uwarunkowania otoczenia, w którym funkcjonują.

Misją przyświecającą zakładaniu DAP Kancelarii Prawnej było połączenie wizji stworzenia nowoczesnej kancelarii prawnej odpowiadającej międzynarodowym standardom z indywidualnym podejściem do każdej sprawy naszych Klientów charakteryzującym się położeniem szczególnej uwagi na właściwe zrozumienie Ich potrzeb i zaoferowanie Im usług najwyższej jakości.

Nasza kancelaria jako pierwsza w Polsce zapewnia zarówno Klientom indywidualnym, jak również Klientom biznesowym, możliwość wymiany z Kancelarią dokumentów związanych z prowadzonymi sprawami w formie elektronicznej przy zastosowaniu najwyższej klasy zabezpieczeń informatycznych wykorzystywanych obecnie m.in. przez banki dla zabezpieczenia dostępu do kont bankowych klientów.

Cechą charakterystyczną DAP Kancelarii Prawnej jest zerwanie z funkcjonującym na rynku usług prawniczych schematycznym podejściem do prowadzenia spraw Klientów oraz traktowanie każdej sprawy Klienta jako sprawy własnej Kancelarii. Każda sprawa naszego Klienta jest naszą sprawą, każdy Jego problem naszym problemem. Z tych względów kreatywność, zaufanie i niezawodność podczas świadczenia usług przez DAP Kancelarię Prawną to fundamenty, na których opieramy naszą renomę.

Nasi Klienci cenią sobie naszą umiejętność właściwej komunikacji, słuchania i mówienia językiem dla Nich zrozumiałym. Pomagamy Klientom żyć spokojnie oraz bezpiecznie, ustrzec się przed problemami, ale też zarządzać swym życiem i biznesem.

Nasz Zespół

Dawid Pietrzak

Radca Prawny

Radca prawny, wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Przez wiele lat pracował w Komisji Nadzoru Finansowego, gdy były udzielane kredyty frankowe, a to unikatowe doświadczenie. Posiada bogate doświadczenie i know how w zakresie sporów z instytucjami finansowymi.
Podczas wieloletniej praktyki zawodowej świadczy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego i prawa pracy, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla podmiotów gospodarczych oraz organów administracji publicznej. Zajmuje się również prawem gospodarczym, w tym prawem spółek handlowych i windykacją należności. Specjalizuje się w procesach o odszkodowania dla frankowiczów.

Ewa Kachel

Radca prawny

Radca prawny, wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała świadcząc usługi prawne na rzecz kancelarii prawnych obsługujących podmioty gospodarcze i osoby fizyczne, w szczególności w zakresie prawa nieruchomości i postępowań sądowych.

Opinie klientów

Profesjonalne i ludzkie podejście, sprawna organizacja pracy, miła atmosfera. Wnikliwa analiza sprawy i skuteczne jej rozstrzygnięcie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mecenasem i polecam usługi kancelarii.
Marta Koziarska
Klient
Jestem bardzo zadowolony z usług Mecenasa. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam
Tomasz Naumowicz
Klient
SZYBKI I ŁATWY KONTAKT

Borykasz się z problemem? Skontaktuj się z nami