Nasza kancelaria

Nasz misja

Doświadczenie i profesjonalizm

O nas dap kancelaria

Kancelaria Prawna DAP świadczy wyspecjalizowane usługi prawne o najwyższej jakości. Podstawowa specjalizacja Kancelarii obejmuje szeroko rozumiane procesy cywilne, w szczególności przeciwko instytucjom finansowym oraz podmiotom uczestniczącym w procesie dewelopersko-budowlanym. Naszym podstawowym celem  pozostaje dbanie o dobro Klientów poprzez zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej, uwzględniającej indywidualne potrzeby oraz uwarunkowania otoczenia, w którym funkcjonują.

Nasza kancelaria jako pierwsza w Polsce zapewnia zarówno Klientom indywidualnym, jak również Klientom biznesowym, możliwość wymiany z Kancelarią dokumentów związanych z prowadzonymi sprawami w formie elektronicznej przy zastosowaniu najwyższej klasy zabezpieczeń informatycznych wykorzystywanych obecnie m.in. przez banki dla zabezpieczenia dostępu do kont bankowych klientów.

Nasi Klienci cenią sobie naszą umiejętność właściwej komunikacji, słuchania i mówienia językiem dla Nich zrozumiałym. Pomagamy Klientom żyć spokojnie oraz bezpiecznie, ustrzec się przed problemami, ale też zarządzać swym życiem i biznesem.

Nasz Zespół

Dawid Pietrzak

Radca Prawny

Radca prawny, wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Przez wiele lat pracował w Komisji Nadzoru Finansowego, gdy były udzielane kredyty frankowe, a to unikatowe doświadczenie. Posiada bogate doświadczenie i know how w zakresie sporów z instytucjami finansowymi.
Podczas wieloletniej praktyki zawodowej świadczy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego i prawa pracy, zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla podmiotów gospodarczych oraz organów administracji publicznej. Zajmuje się również prawem gospodarczym, w tym prawem spółek handlowych i windykacją należności. Specjalizuje się w procesach o odszkodowania dla frankowiczów.

Ewa Kachel

Radca prawny

Radca prawny, wpisana na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywała świadcząc usługi prawne na rzecz kancelarii prawnych obsługujących podmioty gospodarcze i osoby fizyczne, w szczególności w zakresie prawa nieruchomości i postępowań sądowych.

Opinie klientów

Profesjonalne i ludzkie podejście, sprawna organizacja pracy, miła atmosfera. Wnikliwa analiza sprawy i skuteczne jej rozstrzygnięcie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z mecenasem i polecam usługi kancelarii.
Marta Koziarska
Klient
Jestem bardzo zadowolony z usług Mecenasa. Podchodzi do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze jest gotowy pomóc, wyjaśnia wszystko i informuje na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam
Tomasz Naumowicz
Klient
SZYBKI I ŁATWY KONTAKT

Borykasz się z problemem? Skontaktuj się z nami